دوشنبه 7 مهر 1399   11:59:00

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 35819313
  تعداد بازدید این صفحه: 555942
  در امروز: 15684

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/4/19 پنجشنبهامام جمعه ماهدشت کرج در بازدید از مرکز دفع پسماندحلقه دره:
بحث جابجایی حلقه دره غیر کارشناسی است
تلاشهای ارزنده سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در طول یکسال اخیر باعث شده است که روند رو به بهبودی را جهت رفع مشکل بوی نامطبوع زباله شاهد باشیم .
به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل سازمان ، حجت الاسلام عظیم زاده امام جمعه ماهدشت با حضور در مرکز دفع پسماند حلقه دره از اقدامات صورت گرفته در این مرکز بازدید کردند ، ایشان در این دیدار با اشاره به اینکه بوی نامطبوع زباله در این مرکز همیشه باعث ناراحتی شهروندان ماهدشت بوده است گفت : تلاشهای ارزنده سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در طول یکسال اخیر باعث شده است که روند رو به  بهبودی را جهت رفع مشکل بوی نامطبوع زباله شاهد باشیم .
حجت الاسلام عظیم زاده افزود : مشکلات موجود در حلقه دره امری است که از سالیان گذشته وجود داشته است و بدلیل عدم رسیدگی های لازم مشکلات آن انباشته و تبدیل به چالشی اساسی برای کرج و شهرهای همجوار شده است .
امام جمعه ماهدشت اظهار داشت : هر چند شهرداری ها باید بعنوان متولیان زباله اقدامات فنی لازم را برای مدیریت آن بکار ببرند ولی شاید مهم تر از آن نقشی است که ما شهروندان می توانیم با تولید کمتر زباله ایفا کنیم .
حجت الاسلام عظیم زاده امام جمعه ماهدشت با ابراز خرسندی و تقدیر از اقدامات انجام شده گفت : با مدیریت فعلی میتوان گذشته را جبران کرد
وی در پایان افزود : مرکز حلقه دره با پتانسیلهای موجود میتواند خود را اداره کند و دیگر نباید بگوییم حلقه دره را جابه جا کنیم بلکه باید با مشارکت تمامی شهرهای اقماری مشکل را حل کنیم .
 


تعداد بازديد اين صفحه: 555942
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35819313 تعداد بازديد زيرپورتال: 570047 اين زيرپورتال امروز: 266 سایت در امروز: 15684 اين صفحه امروز: 259
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.