شنبه 21 تیر 1399   15:40:29

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 32380080
  تعداد بازدید این صفحه: 469705
  در امروز: 39691

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/11/29 سه‌شنبه
کارهای بزرگی در حلقه در حال انجام است
کارهای بزرگی در حلقه دره در حال انجام است که با سلامت تمام مردم استان البرز و بخصوص شهر کرج گره خورده است

به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل سازمان اصغر همتی سرپرست معاونت خدمات شهری به همراه خیری رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از مرکز دفع حلقه دره بازدید کردند.

همتی در این بازدید با اشاره به اینکه کارهای بزرگی در حلقه دره در حال انجام است که با سلامت تمام مردم استان البرز و بخصوص شهر کرج گره خورده است گفت : همکاران من در سازمان مدیریت پسماند طرح های نوین را در دست اجرا دارد که امیدوارم با زمان بندی طرح‌ها در بازه های زمانی کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت شاهد کارهای خوب و مثمر ثمر باشیم .

وی افزود شیرابه حاصل از زباله ها را یکی از معضلاتی دانست که از گذشته به ارث رسیده و افزود: جهت رفع این مشکل با همکاری دانشمندان ایرانی قدم‌های خوبی برداشته شده که باید با در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات بیشتر روند کلی سرعت بیشتری بگیرد .

سرپرست معاونت خدمات شهری کرج  یکی از کارهای خوبی که در حلقه دره در حال انجام است را تبدیل زباله های نایلونی به مواد آلی دانستند که با همکاری شرکت دانش بنیان اقدامات بسیار موثری انجام شده است که می بایست ادامه پیدا کند .

همتی درباره پیشنهادهای برای حلقه دره گفت : استفاده از پنل های خورشیدی و توربین های بادی برای تولید برق را باید پیگیری کنیم چرا که این امر می‌تواند با فروش برق به وزارت نیرو  تبدیل به منابع درآمد پایدار برای سازمان مدیریت پسماند باشد

ایشان در پایان بازدید درباره عملکرد سازمان مدیریت پسماند اظهار داشت : با توجه به کارهای انجام شده و در حال انجام در کل روند کارها خوب و قابل قبول است و امیدوارم همه که کمک کنند تا روند پیشرفت ها ادامه پیدا کند .

 نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 469705
تعداد بازديد کنندگان سايت: 32380080 تعداد بازديد زيرپورتال: 482909 اين زيرپورتال امروز: 1130 سایت در امروز: 39691 اين صفحه امروز: 1116
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.