اخبار
1399/2/23 سه‌شنبه
تغییرات محسوس است
بازدید قائم مقام شهردار کرج از مرکز حلقه دره
تغییرات در این مرکز محسوس است و رفع مشکلات موجود در این مرکز نیازمند همکاری همه جانبه همه دستگاه‌های مسئول است.

به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل سازمان ، مهران عسگری قائم مقام شهردار کرج صبح امروز از اقدامات سازمان مدیریت پسماند در مرکز پردازش و دفع حلقه دره بازدید کردید

بازدید از پروژه های لندفیل مهندسی بهداشتی، توسعه و افزایش ظرفیت کارخانه کمپوست، استحصال گاز مرکز دفن، بازچرخانی مهندسی شیرابه و توسعه شبکه برق رسانی و روشنایی بخشی از برنامه بازدید امروز عسگری در مرکز حلقه دره بود.

وی با ابراز خرسندی از صدور پروانه بهره برداری اولین سایت پیرولیز کشور اظهار داشت: ساماندهی مشکلات مرکز حلقه دره نیاز به اهتمام تمام دستگاه های استان و مشارکت سایر شهرهای همجوار می باشد.

مهران عسگری افزود: تغییرات در این مرکز محسوس است و رفع مشکلات موجود در این مرکز نیازمند همکاری همه جانبه همه دستگاه‌های مسئول است.

عسگری در ادامه از مرکز نگهداری سگ های بلاصاحب ، سامانه هوشمند کنترل ناوگان حمل پسماندهای عمرانی و ساختمانی، پروژه جنگل کاری و توسعه فضای سبز حلقه دره نیز بازدید نمود.

در این بازدید احمد خیری رئیس سازمان مدیریت پسماند با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده اظهار امیدواری کرد: در سال جاری بیش از  ده پروژه بزرگ عمرانی در این مرکز افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir