دوشنبه 28 اسفند 1396   23:36:28
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 10167811
  تعداد بازدید این صفحه: 108827
  در امروز: 23438

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1395/10/13 دوشنبهارتقایی در بازدید از سایت حلقه دره؛
مدیریت پسماند کرج در رفع موانع توسعه موفق عمل کرده است
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری البرز اقدامات مدیریت پسماند کرج در رفع موانع توسعه را موفق خواند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند، خسرو ارتقایی طی بازدید چند ساعته از سایت دفع پسماند حلقه دره ضمن تقدیر از اقدامات سازمان مدیریت پسماند طی چند ماه اخیر در ایجاد عزم و اراده استانی اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری های مستمر این سازمان، مسئولان استان با مدیریت شهری در رفع موانع توسعه همگام شدند.

این مسئول با اشاره به اینکه در حال حاضر مدیریت پسماند البرز در مسیر استفاده از تکنولوژی های نوین گام بر می دارد، گفت: تلاش این سازمان موجب شده تا نگاه مسئولان ارشد در استان نسبت به مقوله پسماندها و مدیریت آن ویژه باشد.

وی با یادآوری اینکه مجموعه حاکمیتی استان دغدغه پسماند را به خوبی دریافته است، خاطرنشان کرد: اکنون اقدامات لازم در خصوص تسهیل در رفع معضلات دیرینه مدیریت پسماندها در دستور کار قرار دارد.

ارتقایی همچنین با اشاره به دو جلسه اخیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با موضوع مدیریت پسماند این امر را نشان حساسیت و اراده دولت در این حوزه خواند و اظهار امیدواری کرد: در آینده ای نه چندان دور شاهد تحول عظیم در بحث کنترل و مدیریت پسماندها در استان البرز و کلانشهر کرج خواهیم بود.

شایان ذکر است در این بازدید، معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری البرز، مدیرکل محیط زیست استان البرز، مدیر کل شهری و روستایی استانداری البرز و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج حضور داشتند و پروژه های عمرانی سازمان مدیریت پسماند مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
 
 


بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 108827
تعداد بازديد کنندگان سايت: 10167811 تعداد بازديد زيرپورتال: 110891 اين زيرپورتال امروز: 211 سایت در امروز: 23438 اين صفحه امروز: 201
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.